من در سایت ثبت نام کردم چه موقع حساب من فعال خواهد شد؟
پس از ثبت نام با شما تماس تلفنی گرفته می شود و سپس حساب شما فعال می شود. پس از فعال شدن حساب کاربری امکان لاگین در سایت را خواهید داشت. در صورت تایید نشدن حساب کاربری، برای شما ایمیل ارسال خواهد شد. ایمیل خودتان را چک کنید. در صورت نیاز می توانید مجدد ثبت نام نمایید. تایید حساب کاربری صرفا از طریق تماس با تلفن ثابت انجام می شود.
روش خرید پولهای الکترونیک به چه صورت است؟
برای خرید پولهای الکترونیک، مراحل بخش خرید را تکمیل نمایید. خرید با استفاده از رمز دوم کارت بانکی و پرداخت در درگاه بانک انجام می شود. امکان خرید از تمام کارتهای شبکه بانکی شتاب وجود دارد. برای خرید پولهای الکترونیک باید در سایت عضو باشید و حساب کاربری شما بررسی و تایید شده باشد.
پس از خرید بیت کوین یا وبمانی یا پرفکت مانی، چه زمانی پول الکترونیک به حساب من واریز می شود؟
خرید از کارتهای بانکی تایید شده شما در تمام ساعات شبانه روز، خودکار و لحظه ای انجام می شود.
چه مقدار طول می کشد تا کارت بانکی من تایید شود؟
تایید کارت بانکی معمولا طی 5 دقیقه انجام می شود. ولی در موارد نادری که هیچ یک از پشتیبانهای سایت آنلاین نباشند، باید تا آنلاین شدن یک پشتیبان منتظر بمانید.
سقف خرید روزانه چگونه افزایش می یابد؟
سقف خرید روزانه، در ابتدای عضویت در سایت،یک و نیم میلیون تومان در روز است. سقف خرید روزانه به تدریج و بسته به خرید و فروشهای شما افزایش می یابد. همچنین می توانید 2 یا 3 یا تعداد بیشتری از کارتهای بانکی به نام خودتان را در بخش خرید با کلیک روی گزینه “ثبت کارت جدید”، ثبت نمایید تا سقف خریدتان به 2 برابر یا 3 برابر یا بیشتر افزایش یابد. ثبت کارت صرفا برای افزایش سقف روزانه است و تمام خرید خودتان را می توانید فقط از یک کارت انجام دهید. جهت افزایش بیشتر سقف خرید روزانه می توانید با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه نمایید.

حداکثر یک روز کاری پس از تکمیل فروش، مبلغ به حساب شما واریز می شود.

حداکثر یک روز کاری پس از 3 کانفرم، مبلغ به حساب شما واریز می شود.

در حال حاضر در صورتیکه از والت بلاک چین استفاده می کنید، در زمان ارسال بیت کوین در مقابل کارمزد تراکنش(Transaction Fee) دو گزینه Regular وPriority قرار دارد که برای کانفرم سریع یعنی حدودا کمتر از 1 ساعت، گزینه Priority را انتخاب نمایید.

در صورتیکه یک تراکنش برای مدت طولانی در شبکه بیت کوین بماند و کانفرم نشود، از شبکه بیت کوین طرد خواهد شد. معمولا بین یک تا سه روز پس از ارسال تراکنش، اگر کانفرم انجام نشود، تراکنش طرد می شود. یک تراکنش طرد شده معمولا سه ساعت بعد مجدد به شبکه بیت کوین ارسال می شود. بنابر این بهتر است بلافاصله پس از طرد تراکنش، موجودی بیت کوین را طی یک تراکنش جدید و با کارمزد بالاتر به یک آدرس بیت کوین ارسال نمایید.

جواب سوالت پیدا نکردی؟ از راه های دیگه با ما درارتباط باش تا به جواب سوالت برسی
برای فهمیدن جواب سوالتون با ما تماس بگیرید